کفش رسمی مردانه

فیلـتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه

در خرید کفش رسمی مردانه باید توجه و دقت کافی رو به کار برد چراکه تاثیر بسیار قابل توجهی در استایل، زیبایی و شخصیت شما خواهد داشت. در این مقاله از انتخاب برتر قصد داریم انواع مدل های کفش مجلسی و رسمی مردانه مناسب مراسم های رسمی را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

انواع کفش رسمی مردانه

همانطور که میدانید کفش مردانه دارای مدل های مختلف بسیاری است که انتخاب یک کفش مناسب به عوامل مختلف از جمله محیطی که قرار است آن کفش را بپوشیم بستگی دارد. مناسب ترین مکان برای پوشیدن کفش مردانه رسمی و مجلسی برای استایل های اداری و مجالس مهم و همچنین قرار های بسیار رسمی کاربرد دارد و زیبایی خاصی را به مردان می بخشد. این نوع از کفش ها برای استفاده های به عنوان کفش روزمره مردانه مناسب نیستند. چراکه حالت سنگینی در پا ایجاد می کنند و نگهداری از آنها نیز مشکل است.

دربی

کفش های رسمی مردانه دربی و آکسفورد از لحاظ ظاهری و شکل بسیار به همدیگر شبیه هستند اما نحوه بسته شدن بندهای آن ها با یکدیگر متفاوت است. دربی را می توان برای برخی از کاربردهای روزمره نیز استفاده کرد و خرید آن به صرفه تر است.

آکسفورد

کفش مجلسی مردانه آکسفورد معروف ترین مدل کفش رسمی به حساب می آید که دارای بند است و ظاهر براق و زیبایی نیز دارد. اغلب برای تولید بخش رویه کفش آکسفورد، چرم طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد که دارای سوراخ های مخصوصی برای تعبیه بند است. آکسفورد برخلاف صندل مردانه، کفش راحتی محسوب نمی شود و صرفاً در کنار کت و شلوار و برخی از ظاهرهای کژوال کاربرد دارد.

کالج

کفش های کالج نیمه رسمی محسوب می شوند و همانند کفش اسپرت مردانه می توان از آن در کنار شلوار جین نیز استفاده کرد و ظاهر زیبایی آفرید. معمولاً در زمان پوشیدن کالج، از جوراب استفاده نمی شود.

بروژ

بروژ تقریباً همان طرح آکسفورد است اما ظاهر شکیل تری دارد و عموماً در کنار شلوارهای کلاسیک استفاده می شود. برای استفاده راحت تر از این مدل، می توانید داخل کفی طبی بگذارید.

بلوکر

بلوکر از لحاظ ظاهری، شبیه به دربی است اما جزئیات کمتری در دوخت دارد و ظاهر آن بسیار زیبا و جذاب است.

اطلاعات بیشتر ...